תמיכה 24/7

גם בחו"ל, אנחנו איתך!

מרכז הזמנות

072-3934392
לוגו אתלטיקו מדריד

אתלטיקו מדריד

חבילות ספורט למשחקים של אתלטיקו מדריד

חבילות ספורט אתלטיקו מדריד של לונה ספורט ישכללו בטירוף את החופשה שלכם!

הקבוצה שנושאת את הכינוי"הקולצ'ונרוס" זכתה בשם בזכות אנקדוטה מצחיקה- לאחר הקמתה בתחילת המאה ה-20 מדי הקבוצה היו מיוצרים מבדים של מזרנים ישנים על מנת לחסוך בעלויות הייצור.
מאז עברו הרבה משחקים על המגרש, והקבוצה מתפתחת ומתעצמת בקצב מהיר . חבילות ספורט אתלטיקו מדריד מבטיחות לכם צפייה במשחק כדורגל מלהיב ומרגש, גם בזכות הרכש החדש של הקבוצה- הרי הוא השחקן ג'ואאו פליקס, ילד הפלא הפורטוגזי.
אז בין סיור בכיכר "פלאזה מאיור" המרשימה, אחרי ששבעתם היטב מטאפאסים טעימים בברים המקומיים, ואחרי שקינחתם בצ'ורוס מתוק- אתם לא רוצים לסיים את החופשה בלי משחק מלא אדרנלין של הדם החם הספרדי.
בחרו בחופשה באמת ייחודית, והזמינו מתוך חבילות ספורט אתלטיקו מדריד המשלבות טיסה, מלון, וכרטיסי ישיבה מעולים, ותהנו ממדריד הספרדית באופן בלתי נשכח.
בחרו את החבילה המתאימה לכם או צרו קשר להרכבת חבילה אישית
חבילות ספורט
מצטערים, אין כרגע חבילות עבור הקבוצה הזו.

לא מצאתם חבילה שמתאימה לכם?

צרו קשר ונרכיב לכם חבילה מותאמת!

נא לוודא את תקינות השדות המסומנים

לונה ספורט מקבוצת לונה טורס בע"מ

לונה טורס בע"מ הינה סוכנות נסיעות מהותיקות ומהמובילות בישראל. הסוכנות פועלת בענף התיירות למעלה מ-25 שנה. בשנת 2015 השקנו את המותג לונה ספורט. במסגרת הפעילות של לונה ספורט, אנו מציעים חבילות ספורט למשחקי כדורגל בתנאים הטובים בשוק, וזאת באמצעות הקשרים הענפים שצברנו במהלך שנות פעילות הסוכנות, וצוות מקצועי ועתיר ניסיון ברכישת כרטיסים למשחקי כדורגל מרכזיים בעולם.

% 0
רכישה בטוחה
0
חבילות ספורט
0
שנים בתחום
% 0
רכישה בטוחה
0
חבילות ספורט
0
שנים בתחום

שאלות ותשובות

חברת לונה ספורט עובדת מול ספקים אשר ברב המקרים לא מאפשרים ביטול של הזמנות, לכן אין אפשרות לבטל את ההזמנה לאחר אישורה.

במקרה והמשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק, הלקוח יקבל החזר כספי או כרטיס חלופי למשחק. חשוב לציין כי במקרה כזה, הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה + מלון).

במידה והלקוח מעוניין במלון ספציפי ניתן ליצור קשר טלפונית עם מוקד ההזמנות. במידה וקיימת אפשרות להוסיף את המלון הלקוח יקבל הצעת מחיר.

חברת לונה ספורט מתחייבת לישיבה בזוגות אלא אם צוין אחרת במהלך ההזמנה, ישיבה של קבוצות מעל ל-2 אנשים הנה בגדר בקשה בלבד.

את כרטיסי המשחק תקבלו 1-3 ימים לפני המשחק, את כרטיסי המשחק תקבלו באחת מהדרכים הבאות- כרטיס אלקטורני, כרטיס פיזי לבית הלקוח או כרטיס פיזי אשר יחכה בקבלה בבית המלון.

תשובה.

תשובה.

חברת לונה ספורט רוכשת את הכרטיסים מספקים משניים לכן המחיר בחלק מהמקרים יהיה גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס.

תמונות מהמגרשים