תמיכה 24/7

גם בחו"ל, אנחנו איתך!

מרכז הזמנות

072-3934392
לוגו מנצ

מנצ'סטר סיטי

חבילות ספורט למשחקים של מנצ'סטר סיטי

חבילות ספורט למנצ'סטר סיטי של לונה ספורט הן ערובה לחופשה מושלמת.

הקבוצה המכונה "הסטיזינס" ממוקמת בעיר הכדורגל שבצפון מערב אנגליה, הלוא היא מנצ'סטר. בבביקור שלכם בעיר תגלו מחדש שכדורגל הוא לא משחק ילדים, אלא תופעה תרבותית ענפה, מבדרת, רצינית, ומרגשת.
ומלבד העובדה שתיחשף בפניכם עיר מופלאה ומלאת הוד אנגלי, תוכלו גם לבקר במוזיאון הכדורגל הגדול בעולם שסוקר את התפתחות הכדורגל מאז שנוסד, ובו אווירה שממש ממחישה את האווירה באצטדיון.
חבילות ספורט למנצ'סטר סיטי מבטיחות לכם הרפתקאה אמיתית ותוססת עם הקבוצה שהוכיחה את עצמה בעשור האחרון כאחת הקבוצות החזקות ביותר באירופה, ומתפארת בניצחונות מול קבוצות רבות וטובות.
חבילות ספורט מנצ'סטר סיטי מציעות שילוב של טיסה, מלון, וכרטיסים למשחק במושבים מעולים. אז הכדור במגרש שלכם, קחו את החופשה שלכם לאקסטרים!
בחרו את החבילה המתאימה לכם או צרו קשר להרכבת חבילה אישית
חבילות ספורט
מצטערים, אין כרגע חבילות עבור הקבוצה הזו.

לא מצאתם חבילה שמתאימה לכם?

צרו קשר ונרכיב לכם חבילה מותאמת!

נא לוודא את תקינות השדות המסומנים

לונה ספורט מקבוצת לונה טורס בע"מ

לונה טורס בע"מ הינה סוכנות נסיעות מהותיקות ומהמובילות בישראל. הסוכנות פועלת בענף התיירות למעלה מ-25 שנה. בשנת 2015 השקנו את המותג לונה ספורט. במסגרת הפעילות של לונה ספורט, אנו מציעים חבילות ספורט למשחקי כדורגל בתנאים הטובים בשוק, וזאת באמצעות הקשרים הענפים שצברנו במהלך שנות פעילות הסוכנות, וצוות מקצועי ועתיר ניסיון ברכישת כרטיסים למשחקי כדורגל מרכזיים בעולם.

% 0
רכישה בטוחה
0
חבילות ספורט
0
שנים בתחום
% 0
רכישה בטוחה
0
חבילות ספורט
0
שנים בתחום

שאלות ותשובות

חברת לונה ספורט עובדת מול ספקים אשר ברב המקרים לא מאפשרים ביטול של הזמנות, לכן אין אפשרות לבטל את ההזמנה לאחר אישורה.

במקרה והמשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק, הלקוח יקבל החזר כספי או כרטיס חלופי למשחק. חשוב לציין כי במקרה כזה, הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה + מלון).

במידה והלקוח מעוניין במלון ספציפי ניתן ליצור קשר טלפונית עם מוקד ההזמנות. במידה וקיימת אפשרות להוסיף את המלון הלקוח יקבל הצעת מחיר.

חברת לונה ספורט מתחייבת לישיבה בזוגות אלא אם צוין אחרת במהלך ההזמנה, ישיבה של קבוצות מעל ל-2 אנשים הנה בגדר בקשה בלבד.

את כרטיסי המשחק תקבלו 1-3 ימים לפני המשחק, את כרטיסי המשחק תקבלו באחת מהדרכים הבאות- כרטיס אלקטורני, כרטיס פיזי לבית הלקוח או כרטיס פיזי אשר יחכה בקבלה בבית המלון.

תשובה.

תשובה.

חברת לונה ספורט רוכשת את הכרטיסים מספקים משניים לכן המחיר בחלק מהמקרים יהיה גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס.

תמונות מהמגרשים