תמיכה 24/7

גם בחו"ל, אנחנו איתך!

מרכז הזמנות

072-3934392
לוגו מנצ

מנצ'סטר יונייטד

חבילות ספורט למשחקים של מנצ'סטר יונייטד

בחירה מתוך מגוון חבילות ספורט למנצ'סטר יונייטד של לונה ספורט היא ה-החלטה הנכונה עבורכם, ויסכים על כך כל חובב כדורגל אמיתי.
מנצ'סטר יונייטד, או בעצם קבוצת "השדים האדומים" היא חלק מהליגה האנגלית, ה-הPremier League, והיא נושאת במספר הגדול ביותר של זכיות במשחקי הליגה!
העיר מנצ'סטר עצמה, הממוקמת בצפון- מערב אנגליה, מזוהה ביותר על-ידי רבים עם תרבות הכדורגל. יעיד על כך מוזיאון הכדורגל הגדול בעולם הממוקם בעיר. הוא העשיר והאיכותי מבין מוזיאוני הכדורגל ובו תמצאו סקירה מרגשת ומלאת הומור של הכדורגל לדורותיו.

חבילות ספורט למנצ'סטר יונייטד יבטיחו לכם שהות מופלאה בעיר שבה כדורגל הוא תופעה תרבותית מובהקת. תוכלו לבחור את המארז המושלם עבורכם- המשלב טיסה, מלון, ומושבים מעולים באצטדיון, כך תהפכו את החופשה שלכם לנדירה וחד-פעמית.
בחרו את החבילה המתאימה לכם או צרו קשר להרכבת חבילה אישית
חבילות ספורט
מצטערים, אין כרגע חבילות עבור הקבוצה הזו.

לא מצאתם חבילה שמתאימה לכם?

צרו קשר ונרכיב לכם חבילה מותאמת!

נא לוודא את תקינות השדות המסומנים

לונה ספורט מקבוצת לונה טורס בע"מ

לונה טורס בע"מ הינה סוכנות נסיעות מהותיקות ומהמובילות בישראל. הסוכנות פועלת בענף התיירות למעלה מ-25 שנה. בשנת 2015 השקנו את המותג לונה ספורט. במסגרת הפעילות של לונה ספורט, אנו מציעים חבילות ספורט למשחקי כדורגל בתנאים הטובים בשוק, וזאת באמצעות הקשרים הענפים שצברנו במהלך שנות פעילות הסוכנות, וצוות מקצועי ועתיר ניסיון ברכישת כרטיסים למשחקי כדורגל מרכזיים בעולם.

% 0
רכישה בטוחה
0
חבילות ספורט
0
שנים בתחום
% 0
רכישה בטוחה
0
חבילות ספורט
0
שנים בתחום

שאלות ותשובות

חברת לונה ספורט עובדת מול ספקים אשר ברב המקרים לא מאפשרים ביטול של הזמנות, לכן אין אפשרות לבטל את ההזמנה לאחר אישורה.

במקרה והמשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק, הלקוח יקבל החזר כספי או כרטיס חלופי למשחק. חשוב לציין כי במקרה כזה, הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה + מלון).

במידה והלקוח מעוניין במלון ספציפי ניתן ליצור קשר טלפונית עם מוקד ההזמנות. במידה וקיימת אפשרות להוסיף את המלון הלקוח יקבל הצעת מחיר.

חברת לונה ספורט מתחייבת לישיבה בזוגות אלא אם צוין אחרת במהלך ההזמנה, ישיבה של קבוצות מעל ל-2 אנשים הנה בגדר בקשה בלבד.

את כרטיסי המשחק תקבלו 1-3 ימים לפני המשחק, את כרטיסי המשחק תקבלו באחת מהדרכים הבאות- כרטיס אלקטורני, כרטיס פיזי לבית הלקוח או כרטיס פיזי אשר יחכה בקבלה בבית המלון.

תשובה.

תשובה.

חברת לונה ספורט רוכשת את הכרטיסים מספקים משניים לכן המחיר בחלק מהמקרים יהיה גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס.

תמונות מהמגרשים